Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-05 13:56:34 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: RatujmyROWRybnik.pl

Uzbierano prawie 4 tyś.

Jak na razie podczas akcji udało się zebrać 3 723 złotych i 31 groszy. Kwota ta nie obejmuje pieniędzy uzyskanych poprzez sprzedaż „cegiełek” po za allegro.pl. Tak podaje strona internetowa www.RatujmyROWRybnik.pl

Na całą kwotę składają się wpływy z:
a) Internetowa sprzedaż „cegiełek” – 2 025 złotych
b) Pozostałe aukcje internetowe – 1 132 złote
c) Wpływy z akcji SMS – 566,31 złotych

Jednocześnie przypominamy, że trwa licytacja trzeciego z limitowanej serii kalendarza na rok 2009 z autografami zawodników klubu.

Tak więc kwota zapewne zwiększy się, gdy podliczone zostaną wszystkie pieniądze uzbierane z "cegiełek".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane