Reprezentacje | 2019-06-21 22:45:47 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: FIVB / inf. własna
Kiedy polscy kibice myślą o starciach polsko-argentyńskich przypomina im się starcie na ubiegłorocznych Mistrzostw Świata. Vital Heynen postanowił zafundować fanom małą powtórkę z rozrywki. Wszyscy mieli jednak nadzieję, że zakończenie będzie zupełnie inne. Podobno przed meczem trener Mistrzów Świata miał powiedzieć, że w Mediolanie czeka ich piętnaście setów do rozegrania. Czy jego słowa okażą się prorocze? Po pierwszym pojedynku można powiedzieć, że część planu została wykonana.
Polska - Argentyna 3:2 (25:21, 25:23, 25:27, 20:25, 19:17)
Składy drużyn:
Polska: Muzaj, Huber, Kwolek, Kochanowski, Bednorz, Komenda, Wojtaszek (l) oraz Śliwka, Kaczmarek, Kłos, Łomacz, Szalpuk, Bołądź, Gruszczyński (l)
Argentyna: Conte, Lima, Sole, Crec, Palacios, De Cecco, Danani (l) oraz Ramos, Poglajen, Loser, Franchi, Uriarte, Mendez, Pereyra
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.