Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2017-05-28 23:15:12 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

Kwalifikacje do MŚ Kobiet: Serbki wygrywają turniej. Polki bez awansu!

Fot.: FIVB

Druga porażka w turnieju sprawia, że Polki żegnają się z przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata. Dzisiaj lepsze od "biało-czerwonych" okazały się Serbki, które nie oddały nawet seta. W efekcie okazały się one najlepszą drużyną w grupie B. Od początku meczu podopieczne trenera Jacka Nawrockiego nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Problemy z przyjęciem wpływały na niską skuteczność w ataku. Zespół z Serbii nie oglądając się na problemy rywalek spokojnie kontrolował to co działo się na boisku. Najskuteczniejszą zawodniczką okazała się Tijana Boskovi, zdobywczyni 21 punktów.

Serbia - Polska 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)

składy zespołów:

Serbia:
Żivković, Malesević, Mihajlović, Veljković, Stefanović, Bosković, Popović (libero)

Polska: Kąkolewska, Tomsia, Efimienko, Wołosz, Mędrzyk, Smarzek, Krzos (libero) oraz Witkowska (libero), Grajber, Polańska, Polak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane