Reprezentacje | 2016-12-14 08:01:06 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: worldofvolley.com / inf. własna
Nie tylko europejskie, lecz także światowe reprezentacje poszukują nowych szkoleniowców. Taki problem dotyczy także Kanadyjczyków, którzy postanowili rozstać się z dotychczasowym szkoleniowcem. Jednak według mediów, znaleźli oni już następcę dla Glenna Hoaga.
Coraz częściej mówi się, że to właśnie Stephane Antiga został nowym selekcjonerem zawodników z kraju liścia klonowego. Sam Francuz potwierdził, że prowadzi rozmowy z kanadyjską federacją.
- Rzeczywiście, zaproponowano mi współpracę z Kanadyjczykiem. Jest to bardzo interesujący zespół, z którym chciałbym współpracować. Umowa jeszcze nie została podpisana – mówił kilka dni temu były trener polskich siatkarzy.
Młody szkoleniowiec przyznał, że szanuje dotychczasową pracę Hoaga z Kanadyjczykami.
- Mam ogromny szacunek wobec Glenna. Jest on profesjonalistą i wielkim człowiekiem – zakończył Antiga.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.