Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-12-29 12:14:05 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Terminy sparingów w Ankarze z Chorwacją i Turcją

Fot.: CEV

Dwa sparingowe mecze - 30 grudnia z Chorwacją i 31 grudnia z Turcją - rozegrają w Ankarze polskie siatkarki przygotowujące się do turnieju kwalifikacyjnego (4-9 stycznia) do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet jest już w Ankarze, gdzie od 4 do 9 stycznia weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

W ostatnim etapie przygotowań biało-czerwone rozegrają dwa sparingowe mecze - 30 grudnia z Chorwacją (początek 19.00 czasu miejscowego) oraz 31 grudnia z Turcją (18.45).

Zespół Chorwacji odleciał do stolicy Turcji 27 grudnia. Trener reprezentacji Miroslav Aksentijevic ma świadomość, że jego podopieczne nie należą do faworytek, ale... - Zespół mocno wierzy w swoje siły - powiedział. - Będziemy walczyć o miejsce w trójce, które umożliwi rywalizację w zawodach interkontynentalnych.

W turnieju w Ankarze zagrają zespoły Rosja, Polska, Belgia i Włochy w jednej grupie oraz drugiej Chorwacja, Turcja, Niemcy i Holandia. Po dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału. Kwalifikację olimpijską zdobędzie zwycięzca. Zespoły z miejsc 2-3 otrzymają szansę w majowych zawodach interkontynentalnych w Japonii

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane