Reprezentacje | 2008-09-23 22:32:06 | Nadesłał: Alicja Chrabańska | Źrodlo: pls.pl
Daniele Bagnoli chciałby spróbować swoich sił w nowej roli. Włoski trener już drugi sezon prowadzi mistrza kraju Dynamo Moskwa. Zespół ten w spotkaniu o Superpuchar pokonał 3:0 Zenit Kazań.
Trenerem przegranych jest Władimir Alekno, który z reprezentacją Rosji zdobył w Pekinie brązowy medal igrzysk olimpijskich. Jego praca została oceniona przez władze rodzimej federacji na zadawalający. Sam, pochodzący z Białorusi szkoleniowiec, powiedział, że najprawdopodobniej nie weźmie udziału w konkursie na nowego trenera kadry.
Na pewno jednym z kandydatów będzie Daniele Bagnoli. On, jak sam mówi, chciałby spróbować. „Po długiej i obfitującej w sukcesy trenerskiej karierze w klubach chciałbym sprawdzić się się w roli szkoleniowca reprezentacji” – powiedział.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.