Reprezentacje | 2015-06-12 12:52:22 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl
Reprezentacja Polski w niedzielę meczem z Francją rozpocznie udział w I Igrzyskach Europejskich w Baku. Biało-czerwoni przygotowują do zawodów, grając m.in. springi. - Mieliśmy grę treningową z Niemcami i ulegliśmy 1:4 - powiedział trener biało-czerwonych, Andrzej Kowal. - Ten sparing był bardzo potrzebny, chodziło, żeby zagrać. Akurat w Wiosce Zawodniczej była wolna hala.
Polska rozpoczęła sparing w składzie: Woicki, Konarski, Kosok, Dryja, Śliwka, Szalpuk, Wojtaszek. Trener Kowal dał szansę gry wszystkim zawodnikom. Siatkarze niemieccy przylecieli do Baku w najsilniejszym składzie. Brakuje tylko Georga Grozera. - Przyjechaliśmy zdobyć medal. Mamy dobry zespół, ale teraz musimy to udowodnić na boisku - uważa Dawid Konarski, który w czasie piątkowej ceremonii otwarcia będzie chorążym polskiej reprezentacji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.