Reprezentacje | 2015-05-27 08:02:00 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna
Na inaugurację zmagań żeńskich reprezentacji, najlepsze zespoły zmierzyły się w tegorocznych turnieju w Montreux. W pierwszym meczu, siatkarki z Chin oddały zaledwie jednego seta przeciwniczkom z Dominikany, z kolei w pojedynku dwóch ekip z Europy, Niemki zmierzyły się z Włoszkami. Podopieczne Marco Bonity uległy mocniejszym tego wieczora siatkarkom Luciano Pedulli. W meczu zamykającym pierwszy dzień zmagań, zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni zmierzył się z Turczynkami. Podopieczne trenera Manabe tylko w końcówce drugiej partii grać musiały na przewagi - w pozostałych setach kontrolowały przebieg walki, dzięki czemu zapisały na swoim koncie pewne zwycięstwo.
Grupa A
Chiny - Dominikana 3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:20)
Grupa B
Włochy - Niemcy 1:3 (20:25, 15:25, 25:21, 23:25)
Japonia - Turcja 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.