Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-05-21 15:21:47 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ teamusa.org

Team USA na turniej w Detroit

Fot.: FIVB

Trener John Speraw postawił na doświadczonych graczy, dokonując wyboru, kto ma zawalczyć o awans na wrześniowe zawody w Japonii. Wśród rozgrywających znajdzie się duet Christenson-Shoji. Za atak odpowiedzielni będą dwaj zawodnicy dobrze znani z parkietów plusligowych - Murphy Troy oraz Carson Clark, zaś za przyjęcie: Anderson, Sander, Jaeschke, Jablonsky i Lotman. Pierwszym rywalem Amerykanów w turnieju kwalifikacyjnym do Pucharu Świata, będzie reprezentacja Meksyku.

Skład reprezentacji Stanów Zjednoczonych na turniej w Detroit:


Rozgrywajacy: Kawika Shoji, Micah Christenson

Atakujący: Murphy Troy, Carson Clark

Przyjmujący: Matthew Anderon, Taylor Sander, Thomas Jaeschke, Jayson Jablonsky, Paul Lotman

Środkowi: David Lee, Russell Holmes, Maxwell Holt, David Smith

Libero: Dustin Watten, Erik Shoji.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane