Reprezentacje | 2015-05-18 22:40:21 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / rfevb.com
Reprezentantki Hiszpanii poległy w rewanżowej konfrontacji z Dominikaną, która to odbyła się w Xátivie. Zawodniczki z Dominikany zaprezentowały się zdecydowanie skuteczniej jak w piątek, nie oddając zespołowi Saurina żadnego z setów. W najlepszej dla siebie partii Hiszpanki zapisały dwadzieścia dwa punkty. Szansy na zrehabilitowanie się za wspomnianą przegraną, drużyna z Półwyspu Iberyjskiego poszuka już wkrótce w Complejo Deportivo Felipe VI de Lorca.
Wynik niedzielnego meczu towarzyskiego:
Hiszpania - Dominikana 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.