Reprezentacje | 2015-05-15 23:31:50 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / rfevb.com
Narodowe reprezentacje Hiszpanii i Dominikany spotkały się w Walencji, aby rozegrać ze sobą pierwszy z zaplanowanych na ten miesiąc meczów towarzyskich. Podopieczne trenera Saurina musiały sporo napracować się, by opuścić halę ze zwycięstwem, czego najlepszym przykładem był zacięty czwarty set, wygrany dopiero na przewagi. Kolejny bój z Dominikaną czeka Hiszpanki już w niedzielę. Areną ich walki będzie Pabellón Municipal de Voleibol de Xátiva.
Wynik piątkowego meczu towarzyskiego:
Hiszpania - Dominikana 3:1 (25:20, 25:23, 18:25, 27:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.