Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-05-12 17:49:39 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ avf.org.au

Chiny towarzysko w Australii

Fot.: FIVB

Siatkarze reprezentacji Chin we wtorek, tj. 12 maja przybyli do Brisbane, aby tam zmierzyć się z reprezentacją Australii w serii meczy towarzyskich. Zespół Roberto Santilliego na inaugurację wystepów w tegorocznej Lidze Światowej, w dniach 29-30 maja, na własnym terenie w Adelaidzie podejmie reprezentację Włoch. Z kolei Chińczycy w połowie czerwca w Meksyku zmierzą się ze Słowacją.

- To wspaniała okazja dla naszych siatkarzy, aby zagrali z Chinami przed rozpoczęciem Ligi Światowej - przyznał prezes Australijskiej Federacji, Mathieu Meriaux. - Ponadto, oni będą naszymi rywalami w trakcie Azjatyckich Mistrzostw rozgrywanych w Teheranie już w sierpniu - dodał. Obecnie podopieczni trenera Santilliego przebywają Canberze, aby stmatąd w czwartek udać się do Brisbane, gdzie 15 i 16 maja rozegrane zostaną towarzyskie spotkania.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane