Reprezentacje | 2014-08-07 22:47:41 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf.własna/volleyball.ca
Zawodnicy reprezentacji Kanady rozegrali serię towarzyskich spotkań z Argentyną. Dwukrotnie lepi w Mar del Placie okazali się podopieczni Glena Hoaga, zaś siatkarze Julio Velsaco raz pokonali swojego rywala. Dla obydwu reprezentacji był to kolejny etap przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Świata.
Poniedziałek, 4 sierpnia
Kanada - Argentyna 3:2 (25:18, 25:21, 23:25, 21:25, 15:11)
Wtorek, 5 sierpnia
Argentyna - Kanada 3:1 (20:25, 25:23, 25:18, 25:19)
Środa, 6 sierpnia
Kanada - Argentyna 3:2 (21:25, 25:22, 25:17, 15:25, 15:11)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.