Reprezentacje | 2014-05-29 10:15:47 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Świetnie jak do tej pory radzą sobie w turnieju w Montreux zawodniczki USA. Do drugiej wygranej poprowadziła koleżanki kapitan zespołu, Hildebrand - autorka dwunastu punktów. W szeregach Japonii o ten sam wynik punktowy pokusiła się Arisa Inoue. Japonki przegrały ten mecz elementem bloku - w całym spotkaniu zapisały jeden blok, rywalki jedenaście.
USA - Japonia 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
Składy drużyn:
USA: Dixon, Newcombe, Hildebrand, Nwanebu, Harmotto, Hagglund, Davis (libero) oraz Thompson, Hill i Faucette
Japonia: Shoji, Shiragaki, Sato, Takahashi, Seki, Uchiseto, Miyamoto (libero) oraz Takada, Inoue i Fujita
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.