Reprezentacje | 2014-05-22 15:45:22 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: pzps.pl
Reprezentacja Polski trenuje już w Ljubljanie, gdzie jutro rozpocznie się drugi Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni ponownie zmierzą się ze Słowenią, Macedonią i Łotwą. W ubiegły weekend we Wrocławiu Polacy wygrali trzy spotkania.
Jednak najważniejszą tegoroczną imprezą dla podopiecznych trenera [b]Stéphane'a Antigi[/b będą FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Do czempionatu globu zostało jeszcze równe 100 dni. – To jednocześnie dużo i mało. Z jednej strony koncentrujemy się nad najbliższym meczem ze Słowenią . Wygrana zapewni nam praktycznie awans do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy i to jest nasz główny cel na początku sezonu 2014. Na tę chwilę to jest najważniejsze – przyznaje szkoleniowiec. - Z drugiej strony nie jesteśmy w stanie zapomnieć o głównej imprezie tego roku. Czas biegnie bardzo szybko i nie obejrzymy się gdy nadejdzie wrzesień i turniej, po którym chcemy przejść do historii polskiej siatkówki. Podobnie jak kibice nie możemy się już tego doczekać.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.