Reprezentacje | 2013-12-25 12:54:11 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl
Kierownictwo Argentyńskiej Federacji Siatkówki poinformowało, że Javier Weber nie jest już trenerem reprezentacji siatkarzy tego kraju - pisze o tym południowoamerykańska prasa.
47-letni szkoleniowiec pracował z kadrą Argentyny od 2009 roku. W 2010 jego podopieczni zajęli 10. miejsce w mistrzostwach świata. W 2011 uplasowali się na czwartej pozycji w Lidze Światowej. Javier Weber jest trenerem Dynama Krasnodar.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.