Reprezentacje | 2013-11-22 14:18:07 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: inf. własna
Pomimo sporych opałów w konfrontacji z Włochami, Amerykanie wyszli zwycięsko z całej batalii, ostatecznie wygrywając po zaciętej, pięciosetowej walce. Squadra Azzurra miała szansę na to, aby rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść, ale zamiast zwycięstwa w czterech setach musieli uznać wyższość ekipy USA. Najlepiej punktującym zawodnikiem spotkania był Matt Anderson.
USA - Włochy 3-2
(25-21; 20-25; 22-25; 28-26; 15-13)
Składy zespołów:
USA: Rooney, Anderson, Holt, Priddy, Lee, Christenson, Shoji E. (libero) oraz Menzel, Clark i Shoji K.
Włochy: Włochy: Beretta (7), Kovar (15), Vettori (12), Lanza (22), Travica (2), Piano (10), Rossini (libero) oraz Dolfo, Birarelli i Zaytsev (14)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.