Reprezentacje | 2013-11-16 16:10:01 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org
Japonki odniosły kolejne zwycięstwo w Pucharze Wielkich Mistrzyń, tym razem pokonały Dominikanę 3:0. Dwa pierwsze sety to zdecydowana dominacja podopiecznych Masayoshiego Manabe. Dominikanki w trzeciej partii powalczyły, ale i w tej odsłonie to siatkarki z Kraju Kwitnącej Wiśni okazały się lepsze, choć dopiero po grze na przewagi. Najlepiej punktującymi zawodniczkami były Saori Sakoda i Saori Kimura, które zdobyły po 14 "oczek".
Japonia - Dominikana 3:0 (25:17, 25:19, 29:27)
Składy drużyn:
Japonia: Nakamichi, Kimura, Iwasaka, Ishii, Shinnabe, Sakoda, Sato (L) oraz Nagaoka, Nagamatsu, Ebata i Oumi
Dominikana: Vargas, Marte Frica, Arias, Rivera, Mambru, De La Cruz De Peña, Castillo (L) oraz Echenique, Peña, Binet i Martinez
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.