Reprezentacje | 2013-11-13 18:36:44 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org
Amerykanki odniosły pierwsze zwycięstwo w Pucharze Wielkich Mistrzyń. Podopieczne trenera Karcha Kiraly'ego dość łatwo pokonały Japonki 3:1. Siatkarki z USA popełniły dużo błędów własnych, ale świetna postawa w ataku pozwoliła im wygranie meczu z gospodyniami turnieju. Świetnie zagrały Jordan Larson - Burbach i Kelly Murphy, które zdobyły po 20 punktów dla swojego zespołu.
Japonia - Stany Zjednoczone 1:3 (19:25, 19;25, 25:19, 21:25)
Składy drużyn:
Japonia: Nakamichi,Kimura, Ishii, Shinnabe, Sakoda, Otake, Sato (L) oraz Oumi, Iwasaka, Nagamatsu, Hirai i Nagaoka
Stany Zjednoczone: Glass, Gibbemeyer, Hildebrand, Larson - Burbach, Murphy, Paolini, Hildebrand (L) oraz Hagglund, Hill i Lichtman
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.