Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2013-11-13 18:36:44 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org

Puchar Wielkich Mistrzyń: Amerykanki ogrywają Japonki

Fot.: FIVB

Amerykanki odniosły pierwsze zwycięstwo w Pucharze Wielkich Mistrzyń. Podopieczne trenera Karcha Kiraly'ego dość łatwo pokonały Japonki 3:1. Siatkarki z USA popełniły dużo błędów własnych, ale świetna postawa w ataku pozwoliła im wygranie meczu z gospodyniami turnieju. Świetnie zagrały Jordan Larson - Burbach i Kelly Murphy, które zdobyły po 20 punktów dla swojego zespołu.

Japonia - Stany Zjednoczone 1:3 (19:25, 19;25, 25:19, 21:25)

Składy drużyn:

Japonia:
Nakamichi,Kimura, Ishii, Shinnabe, Sakoda, Otake, Sato (L) oraz Oumi, Iwasaka, Nagamatsu, Hirai i Nagaoka

Stany Zjednoczone: Glass, Gibbemeyer, Hildebrand, Larson - Burbach, Murphy, Paolini, Hildebrand (L) oraz Hagglund, Hill i Lichtman

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane