Reprezentacje | 2013-09-08 17:26:28 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: plusliga.pl
Polacy okazali się najlepszą drużyną w XI Memoriale H. Wagnera rozgrywanym w Płocku. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Rosjanin Nikolay Pavlov. W jego ręce powędrowała również nagroda dla najlepszego atakującego tegorocznego Memoriału. Trzy nagrody - dla najlepszego blokującego, przyjmującego i libero - zdobyli Polacy.
Nagrody indywidualne XI Memoriału H. Wagnera:
MVP: Nikolay Pavlov (Rosja)
Najlepszy atakujący: Nikolay Pavlov (Rosja)
Najlepiej blokujący: Marcin Możdżonek (Polska)
Najlepiej zagrywający: Dmitry Muserskiy (Rosja)
Najlepszy przyjmujący: Michał Kubiak (Polska)
Najlepszy libero: Paweł Zatorski (Polska)
Najlepszy rozgrywający: Sergey Grankin (Rosja)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.