Reprezentacje | 2013-08-27 13:30:50 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: plusliga.pl
Brazylijskie miasto Betim będzie gospodarzem Klubowych Mistrzostw Świata, które rozegrane zostaną od 15 do 20 października. W turnieju nie zobaczymy żadnej polskiej drużyny.
Uczestnicy Klubowych Mistrzostw Świata 2013:
Brazylia: Sada Cruzeiro (gospodarz)
Włochy: Trentino (klubowy mistrz świata 2009, 2010, 2011 i 2012)
Rosja: Lokomotiw Nowosybirsk (zwycięzca Ligi Mistrzów)
Iran: Kalan Mazandaran (mistrz Azji )
Dominikana: La Romana (reprezentant strefy NORCECA)
Tunezja: Sfax (mistrz Afryki)
Japonia: Panasonic (zdobywca Emperor Cup)
Argentyna: UPCN de San Juan (mistrz Ameryki Południowej)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.