Reprezentacje | 2013-08-04 16:36:39 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl
Słowacy - rywale biało-czerwonych w fazie grupowej mistrzostw Europy w miniony czwartek rozpoczęli przygotowania. W gronie szesnastoosobowej kadry powołanej przez trenera Štefana Chrtianskiego jest trójka zawodników z PlusLigi.
Do reprezentacji powrócili m.in. Emanuel Kohút, Tomáš Kmet, František Ogurčák czy Michal Masny. W okresie przygotowawczym Słowacy zagrają kontrolne mecze z Finlandią, Rosją, Słowenią i Włochami.
Kadra Słowacji:
rozgrywający: Michal Masný, Juraj Zaťko;
przyjmujący: František Ogurčák, Matej Paták, Štefan Chrtiansky, Filip Gavenda;
środkowy: Emanuel Kohút, Tomáš Kmet, Peter Kašper, Jozef Piovarči, Michal Hruška;
atakujący: Milan Bencz, Martin Nemec, Peter Michalovič;
libero: Roman Ondrušek, Robert Hupka.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.