Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2013-07-29 22:14:33 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Kontrolne spotkania z Serbami

Fot.: FIVB

Przed mistrzostwami Europy polscy siatkarze sprawdzą swoją formę w pojedynkach z aktualnym mistrzem Europy – Serbią oraz podczas Memoriału Wagnera, który rozegrany zostanie w Płocku. W imprezie tej biało-czerwoni zagrają z Holandią, Niemcami i Rosją.

Po trzytygodniowych urlopach kadrowicze wracają do treningów. 2 sierpnia siatkarze spotykają się w Spale. Trener Andrea Anastasi chce na zgrupowaniu mieć od 16 do 18 zawodników. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale kadrowicze będą trenować aż do mistrzostw Europy (20-29 września), których współgospodarzami będą Polska i Dania, z przerwą na udział w XI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Płocku (6-8 września). Na tydzień przed turniejem mmemoriałowym w Płocku, biało-czerwoni rozegrają dwa sparingowe mecze w Belgradzie z Serbią. Nie wykluczone, że dojdzie jeszcze do jakiś meczów kontrolnych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane