Reprezentacje | 2013-07-29 22:14:33 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl
Przed mistrzostwami Europy polscy siatkarze sprawdzą swoją formę w pojedynkach z aktualnym mistrzem Europy – Serbią oraz podczas Memoriału Wagnera, który rozegrany zostanie w Płocku. W imprezie tej biało-czerwoni zagrają z Holandią, Niemcami i Rosją.
Po trzytygodniowych urlopach kadrowicze wracają do treningów. 2 sierpnia siatkarze spotykają się w Spale. Trener Andrea Anastasi chce na zgrupowaniu mieć od 16 do 18 zawodników. W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale kadrowicze będą trenować aż do mistrzostw Europy (20-29 września), których współgospodarzami będą Polska i Dania, z przerwą na udział w XI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Płocku (6-8 września). Na tydzień przed turniejem mmemoriałowym w Płocku, biało-czerwoni rozegrają dwa sparingowe mecze w Belgradzie z Serbią. Nie wykluczone, że dojdzie jeszcze do jakiś meczów kontrolnych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.