Reprezentacje | 2013-06-28 17:20:15 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf.własna
Podopieczne Wiesława Popika w walce o pólfinał turnieju rozgrywanego w Jekaterynburgu zmierzyły się z zespołem Dominikany. Do awansu biało-czerwoen potrzebowały wygranej w zaledwie jednej partii spotkania. Pomimo to, siatarki reprezentacji Polski, gładko uległy zespołowi Dominikany w trzech setach. Tym samym zawalczą o 5. pozycję w turnieju.
Polska - Dominikana 0:3 (28:30, 22:25, 23:25)
Składy zespołów:
Polska: Grejman, Śliwińska, Łukasik, Wilk, Połeć, Kaliszuk, Medyńska (L) oraz Szymańska, Kurnikowska, Raczyńska, Sikorska
Dominikana: Valdez, Fersola, Marte, Rodriguez, Pena, Mambru, Binet (L) oraz Nunez, Echenique, Rondon.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.