Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2013-06-28 17:20:15 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf.własna

Biało-czerwone uległy Dominikanie

Podopieczne Wiesława Popika w walce o pólfinał turnieju rozgrywanego w Jekaterynburgu zmierzyły się z zespołem Dominikany. Do awansu biało-czerwoen potrzebowały wygranej w zaledwie jednej partii spotkania. Pomimo to, siatarki reprezentacji Polski, gładko uległy zespołowi Dominikany w trzech setach. Tym samym zawalczą o 5. pozycję w turnieju.

Polska - Dominikana 0:3 (28:30, 22:25, 23:25)

Składy zespołów:

Polska: Grejman, Śliwińska, Łukasik, Wilk, Połeć, Kaliszuk, Medyńska (L) oraz Szymańska, Kurnikowska, Raczyńska, Sikorska

Dominikana: Valdez, Fersola, Marte, Rodriguez, Pena, Mambru, Binet (L) oraz Nunez, Echenique, Rondon.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane