Reprezentacje | 2012-09-03 22:16:10 | Nadesłał: Małgorzata Paduch | Źrodlo: inf.własna / rfevb.com
Reprezentacje Hiszpanii i Niemiec spotkały się w Nordhaussen, by rozegrać dwa mecze towarzyskie przed zbliżającymi się kwalifikacjami do Mistrzostw Europy. W pierwszym starciu górą byli gospodarze, dzień później zwycięstwo na swoim koncie zapisali siatkarze z Półwyspu Iberyjskiego.
Hiszpania - Niemcy 1:3 (18:25, 20:25, 25:21, 20:25)
Składy drużyn:
Hiszpania: Hernán ( 1), Noda (11), Altayó (14), Delgado (11), Fernández (6), Pérez (17), Llenas (l) oraz Sevillano, Rodríguez (1), Rocamora (1), Viciana (1)
Niemcy: Popp (11), Schwarz (13), Tischer (6), Bohme (10), Grozer (23), Fischer (11),Steuerwald (l) oraz Fromm, Klein
Hiszpania - Niemcy 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
Składy drużyn:
Hiszpania: Hernán (1), Noda (7), Sevillano (9), Sugrañes (17), Fernández (7), Pérez (19),Llenas (l)oraz Altayó (4), Delgado (3), Rocamora (2), Viciana (5)
Niemcy: Kaliberda (16), Fromm (17), Schops (13), Kampa (3), Fischer (5), Klein (7), Steuerwald (l)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.