Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2012-08-26 14:24:55 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna / cvf.cz

Czesi z drugim zwycięstwem w Trikala

Fot.: FIVB

Reprezentacja Czech po raz drugi okazała się być lepsza od Grecji. W sobotnim meczu w Trikala podopieczni trenera Stewarta Bernarda stracili tylko jednego seta i wciąż kontynuują zwycięską passę podczas przygotowań do walki o kwalifikację na Mistrzostwa Europy. Trzecie, ostatnie spotkanie sparingowe odbędzie się dzisiaj.

W piątkowym spotkaniu Grekom nie udało się wygrać ani jednego seta. Drugi mecz przyniósł nieco więcej emocji, Czesi musieli włożyć w grę dużo więcej sił, niż dzień wcześniej. W premierowej odsłonie goście dość pewnie zapisali zwycięstwo na swoim koncie, w kolejny dwóch walka do ostatniej piłki nie pozwalała wskazać faworyta do wygranej. Czwarta odsłona to ponownie dominacja Czechów, którzy ostatecznie triumfowali 3-1.

Ostatni sparing w Trikala odbędzie się dzisiaj. Po nim Czesi wrócą do siebie, aby sprawdzić swoje umiejętności w starciach z Francuzami.


Grecja - Czechy 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 18:25)

Czechy: Boula, Štokr, Král, Konečný, Hudeček, Holubec, Kopáček (libero) oraz Linz, Sobotka, Správka, Janouch.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane