Reprezentacje | 2012-07-06 20:44:17 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna
Biało-czerwone w trzecim dniu zmagań w Pucharze Jelcyna przegrały ze świetnie grającymi Włoszkami 0:3. Zawodniczki Alojzego Świderka zagrały zdecydowanie lepiej niż w dwóch poprzednich meczach, jednak wciąż było to za mało, aby pokonać rywalki. W drugim meczu Kubanki pokonały Brazylijki. Zawodniczki z Kraju Kawy zdołały wygrać tylko w jednym secie. Dziś dzień wolny miały gospodynie turnieju - Rosjanki, jutro zaś odpoczną nasze reprezentantki.
Kuba - Brazylia (26:24, 19:25, 25:18, 25:23)
Składy drużyn:
Kuba: Santos, Giel, Salas, Lescay, Palacios, Silva, Borrell (L)
Brazylia: Priscila Daroit, Joycinha, Andressa, Claudinha, Sassa, Natasha, Suellen (L) oraz Juliana, Ana Tiemi i Gabi
Polska - Włochy 0:3 (24:26, 20:25, 22:25)
Składy drużyn:
Polska: Tokarska , Kąkolewska, Wołosz, Sieczka, Wójcik, Kasprzak, Strasz (L) oraz Chojnacka i Sikorska
Włochy: Arrighetti, Barazza, Bosetti L., Ortolani, Piccinini, Rondon, Croce (L) oraz Gioli i Bosetti C.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.