Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2011-09-21 17:15:46 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: inf. własna/ gloswielkopolski.pl

Michał Kubiak w szpitalu!

Fot.: Magdalena Kudzia

Po zakończonym w ubiegłą niedzielę turnieju Mistrzostw Europy możemy mieć wiele powodów do radości. Okazało się jednak, że brązowy medal nasi zawodnicy okupili swoim zdrowiem. Od wczoraj w szpitalu w Wałczu przebywa Michał Kubiak.

Michał Kubiak okazał się największym objawieniem europejskiego czempionatu rozgrywanego na terenie Czech i Austrii. Swoim zaangażowaniem i walką zaskarbił sobie serce trenera Anastasiego, który konsekwentnie na niego stawiał. Okazało się, że nasz przyjmujący dał z siebie bardzo dużo na tym turnieju. teraz, niestety, przyszło mu za to zapłacić nadszarpniętym zdrowiem.

- Problemy zaczęły się już w trakcie turnieju, ale Michał to ambitny chłopak. W półfinale oraz finale grał na własne ryzyko. Odbiło się to jednak na stanie jego zdrowia. Lekarze na razie mówią o poważnym wycieńczeniu i wyeksploatowaniu organizmu. Na pewno kilka najbliższych dni Michał spędzi w szpitalu pod kroplówką - powiedział ojciec 23-letniego siatkarza, a na co dzień trener pierwszoligowego Jokera Piła, Jarosław Kubiak.

Nam, kibicom, zamierają serca na widok takich informacji. Wiemy jednak, że Kubiak to "twardy zawodnik" i na pewno się nie podda. Dziś pozostaje nam trzymać mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia, byśmy mogli wkrótce zobaczyć jednego z bohaterów Mistrzostw Europy na ligowych parkietach.

Trzymaj się, Michał!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane