Liga Światowa | 2008-05-01 11:24:35 | Nadesłał: Anna Gumowska | Źrodlo: pzps.pl
30. kwietnia mija termin zgłoszenia do Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej 19-osobowej kadry na Ligę Światową. Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej zdecydował, że będzie to ta sama 19, którą powołali na światowy turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w portugalskim Espinho.
Są to:
Rozgrywający:
Paweł Zagumny,
Łukasz Żygadło,
Paweł Woicki
Przyjmujący:
Piotr Gruszka,
Michał Winiarski,
Krzysztof Gierczyński,
Marcin Wika,
Sebastian Świderski,
Bartosz Kurek,
Zbigniew Bartman,
Michał Bąkiewicz
Atakujący:
Mariusz Wlazły
Środkowi:
Daniel Pliński,
Wojciech Grzyb,
Marcin Możdżonek,
Łukasz Kadziewicz,
Piotr Nowakowski
Libero:
Krzysztof Ignaczak,
Piotr Gacek
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.