Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2017-06-20 14:51:44 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Mateusz Bieniek: Pozostaje nam ciężka praca

Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski nie zagra w Final Six Ligi Światowej 2017, które 4-8 lipca zostanie rozegrane w Kurytybie. - Amerykanie byli od nas lepsi. Nam pozostaje ciężka praca na treningach - powiedział Mateusz Bieniek.

Początek sezonu reprezentacyjnego dla biało-czerwonych pod wodzą Ferdinando De Giorgiego nie jest udany. Rywalizację w Lidze Światowej zakończyli na ósmym miejscu. Polacy szansę na grę w Final Six stracili w niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie, kiedy to przegrali ze Stanami Zjednoczonymi 1:3.

- Amerykanie wygrali 3:1, więc byli lepsi. Szkoda tego trzeciego seta, ponieważ przegraliśmy go w końcówce. Niestety USA „wyrzuciło” nas z Final Six. Teraz musimy dalej pracować - powiedział środkowy.

I dodał: - Z czasem przeciwnicy zaczęli mocniej zagrywać, a my nie potrafiliśmy sobie poradzić z dokładnym przyjęciem.

Teraz przed polskimi zawodnikami chwila odpoczynku. Na początku lipca spotkają się ponownie i będą przygotowywać formę na zbliżające się wielkimi krokami EUROVOLLEY POLAND 2017, którego jesteśmy gospodarzem.

- Cały czas wzajemnie się docieramy, jako nowy zespół z nowym trenerem. Pozostaje nam ciężka praca. Mam nadzieję, że przyniesie ona efekty. Teraz mamy trochę wolnego, potem wracamy z nastawieniem do ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że te polskie mistrzostwa Europy będą wyjątkowe i uda się nam uzyskać w nich dobry rezultat - zakończył Bieniek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane