Liga Światowa | 2010-07-03 22:22:13 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna/FIVB
Egipcjanie po raz kolejny udowodnili, że nie są łatwym przeciwnikiem. W drugim meczu rozgrywanym w Kairze ulegli reprezentacji Stanów Zjednoczonych, ale dopiero po emocjonującym i zaciętym tie-breaku.
Egipt - USA 2:3 (25:20, 18:25, 25:19, 22:25, 16:18)
Egipt: Salah, Abdel Latif, Fathy, Rashad, Hossam, Moneam, Moawad Mohamed (libero) oraz Mahmoud, Abdalla, Afifi Ahmed, El Kotb Ahmed.
USA: Lee, Lotman, Salmon, Stanley, Hansen, Holmes, Lambourne (libero) oraz Anderson, Rooney, Patak, Hildebrand, Holt.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.