Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2010-07-03 22:22:13 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna/FIVB

LŚ gr. C: Kolejny tie-break w Egipcie

Fot.: FIVB

Egipcjanie po raz kolejny udowodnili, że nie są łatwym przeciwnikiem. W drugim meczu rozgrywanym w Kairze ulegli reprezentacji Stanów Zjednoczonych, ale dopiero po emocjonującym i zaciętym tie-breaku.

Egipt - USA 2:3 (25:20, 18:25, 25:19, 22:25, 16:18)

Egipt: Salah, Abdel Latif, Fathy, Rashad, Hossam, Moneam, Moawad Mohamed (libero) oraz Mahmoud, Abdalla, Afifi Ahmed, El Kotb Ahmed.

USA: Lee, Lotman, Salmon, Stanley, Hansen, Holmes, Lambourne (libero) oraz Anderson, Rooney, Patak, Hildebrand, Holt.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane