Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Liga Światowa

Liga Światowa | 2009-07-18 11:43:53 | Nadesłał: Kinga Jach | Źrodlo: inf. własna/FIVB

LŚ, gr. B: Argentyna pokonuje Francję i jedzie do Belgradu

Fot.: FIVB

Wygraną z Francją 3-2 w sobotnim spotkaniu grupy B Argentyńczycy zapewnili sobie awans do Final Six rozgrywanego w Belgradzie.

Argentyna-Francja 3-2 (32:30, 22:25, 21:25, 25:18, 15:7)

Francja:
Pujol, Rouzier 2, Antiga 12, Sol 11, Vadeleux 12, Geiler 9, Exiga (libero) oraz Moreau 28, Le Marrec, Ragondet 1

Argentyna: Arroyo 12, Quiroga 15, Spajic 3, Scholtis 5, Garcia (17), De Cecco 3, Meana (libero) oraz Filardi, Conte, Porporatto 6, Chavez 18, Uriarte

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane