Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2011-08-12 18:17:31 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org

WGP, gr. H: Gospodynie lepsze od Serbek

Fot.: FIVB

Japonki pokonały reprezentantki Serbii 3:1 przed swoją publicznością zgromadzoną w hali w Komaki. Kluczem do zwycięstwa okazała się skuteczna obrona.

Japonia - Serbia 3:1 (25:16, 25:21, 17:25, 25:21)

Składy drużyn:

Japonia: Takeshita, Yamamoto, Yamaguchi, Araki, Kimura, Sakoda, Sano (L) oraz Zayasu, Nakamichi, Ishida, Iwasaka i Kano

Serbia: Brakocević, Malagurski, Krsmanović, Molnar, Antonijević, Rasić, Cebić (L) oraz Malesević, Vesović i Ognjenović

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane