Grand Prix | 2011-08-12 18:17:31 | Nadesłał: Magdalena Gajek | Źrodlo: inf. własna / fivb.org
Japonki pokonały reprezentantki Serbii 3:1 przed swoją publicznością zgromadzoną w hali w Komaki. Kluczem do zwycięstwa okazała się skuteczna obrona.
Japonia - Serbia 3:1 (25:16, 25:21, 17:25, 25:21)
Składy drużyn:
Japonia: Takeshita, Yamamoto, Yamaguchi, Araki, Kimura, Sakoda, Sano (L) oraz Zayasu, Nakamichi, Ishida, Iwasaka i Kano
Serbia: Brakocević, Malagurski, Krsmanović, Molnar, Antonijević, Rasić, Cebić (L) oraz Malesević, Vesović i Ognjenović
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.