Grand Prix | 2010-04-14 08:24:53 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: Strefa Siatkówki
Jak informuje oficjalna strona FIVB, turniej World Grand Prix w Brazylii będzie rozgrywany w nowej hali. Poprzednie miejsce zawodów jest aktualnie remontowane i nie będzie gotowe do rozpoczęcia rozgrywek.
Nowym miejscem będzie hala Sao Carlos Ginasio Milton Olaio Filho. Rozegrane zostaną tam mecze grupy A World Grand Prix, w której oprócz gospodyń - reprezentacji Brazylii, zagrają Włoszki, Chinki oraz Japonki. Termin zawodów nie zmienił się - żadna z ekip nie ma nic przeciwko zmianie miejsca rozgrywek. Turniej odbędzie się, tak jak zaplanowano, w dniach 6-8 sierpnia 2010.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.