Grand Prix | 2008-06-22 19:11:00 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: inf. własna/ FIVB
- Jestem zadowolony, ponieważ jest to pierwszy sukces w ciągu ostatnich dziesięciu dni - mówił po dzisiejszym, wygranym przez Dominikanę w tie-breaku, meczu trener drużyny Marcos Kwiek.
Marcos Kwiek, trener reprezentacji Dominikany:
- Jestem zadowolony, ponieważ jest to pierwszy sukces w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Zrobiliśmy wiele błędów, jak w poprzednich meczach, ale to jest krok naprzód.
Marco Bonitta, trener reprezentacji Polski:
- Wróciliśmy do gry. Byłem bardziej zadowolony z poprzednich dni, nawet jeśli przegraliśmy 1:3. Nie mieliśmy dobrego podejścia do meczu. To jest problem.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.