Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje » Grand Prix

Grand Prix | 2008-06-22 19:11:00 | Nadesłał: Agnieszka Gambusz | Źrodlo: inf. własna/ FIVB

Konferencja prasowa po meczu Polek

Fot.: FIVB

- Jestem zadowolony, ponieważ jest to pierwszy sukces w ciągu ostatnich dziesięciu dni - mówił po dzisiejszym, wygranym przez Dominikanę w tie-breaku, meczu trener drużyny Marcos Kwiek.

Marcos Kwiek, trener reprezentacji Dominikany:
- Jestem zadowolony, ponieważ jest to pierwszy sukces w ciągu ostatnich dziesięciu dni. Zrobiliśmy wiele błędów, jak w poprzednich meczach, ale to jest krok naprzód.

Marco Bonitta, trener reprezentacji Polski:
- Wróciliśmy do gry. Byłem bardziej zadowolony z poprzednich dni, nawet jeśli przegraliśmy 1:3. Nie mieliśmy dobrego podejścia do meczu. To jest problem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane