Siatkówka » Puchar Polski

Puchar Polski | 2018-02-14 20:42:29 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

PP: Sensacja w Radomiu. Chemik żegna się z turniejem

Pierwszoligowe siatkarki z Radomia sprawiły dzisiaj największą niespodziankę w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski. Po pięciu setach drużyna E.Leclerc Radomki pokonała obrończynie tytułu - Chemik Police. Premierowa odsłona spotkania zakończyła się zgodnie z przewidywaniami, czyli wygraną podopiecznych trenera Jakuba Głuszaka. Później sety na swoją korzyść rozstrzygały gospodynie. Podrażnione przyjezdne nie pozwoliły, aby ten mecz tak szybko się skończył. W efekcie do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break, w którym zawodniczki Jacka Skroka zdominowały swoje rywalki, wygrywając 15:9. Tym samym faworytki turnieju kończą rywalizację na ćwierćfinale.

E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police 3:2 (20:25, 25:19, 25:23, 14:25, 15:9)