Najnowsze newsy

Siatkówka » Plażowa

Plażowa | 2017-07-22 22:33:40 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - w niedzielę o medale

Fot.: Sylwia Kuś

Pary Doherty/Hyden (USA) i Boeckermann/Fluggen (Niemcy) zagrają w niedzielę o zwycięstwo w FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. W meczu o brąz zmierzą się Virgen/Ontiveros (Meksyk) oraz Plavins/Regza (Łotwa).

Polaków w finale zabraknie, ale będzie za to duet prowadzony przez byłego szkoleniowca naszej kadry – Martina Olejnaka. Awans do meczu o złoto już jest to najlepszy wynik niemieckiej pary w sezonie. Podopiecznych słowackiego trenera – parę Boeckermann/Flugen w tym sezonie pech nie omijał, ale w Olsztynie wreszcie mogli pokazać na co ich stać. Do finału awansowali pokonując Łotyszy – Plavinsa i Regzę 2:0 (21:14, 21:13). Ów pech to problemy zdrowotne Larsa Fluggena.

Już kiedy rozpoczął się sezon miał trzy kontuzje i kiedy tylko wyleczył się z jednej, pojawiała się kolejna. Na ostatnim treningu w Xiamen przed turniejem pojawiły się problemy z udem przez co dwa tygodnie nie mógł trenować. Później kłopoty z biodrem i kolanem, a każdy uraz oznaczał 2-3 tygodnie przerwy. To od razu widać jak tylko bez treningu przystępuje się do zmagań w turnieju – podkreśla słowacki szkoleniowiec. Jego zawodnicy o zwycięstwo w Olsztynie powalczą z Amerykanami. Doherty/Hyden w półfinale pokonali bowiem parę Virgen/Ontiveros 2:0 (21:18, 21:15).

Mecz o brąz w turnieju mężczyzn w niedzielę o godz. 14.50, zaś finał zostanie rozegrany o godz. 16.05.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane