Plażowa | 2012-08-16 19:57:23 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna / FIVB
Kinga Kołosińska i Monika Brzostek szczęśliwie wyszły z grupy i awansowały do 1. rundy Turnieju Głównego Mazury Orlen Grand Slam. Na tym etapie Polki nie miały już takiego farta, w starciu z parą Kolocova/Slukova z Czech musiały uznać rywalek, które tie-breaku zwyciężyły 15-9. Przegrana oznacza, że w zawodach nie bierze już udziału ani jeden nasz żeński duet.
1. runda:
Kolocova/Slukova CZE [7] - Kołosińska/Brzostek POL [9] 2-1 (21-23, 21-17, 15-9)
Meppelink/van Gestel NED [5] - Maria Clara/Lili BRA [16] 1-2 (22-20, 14-21, 7-15)
Cicolari/Menegatti ITA [2] - Bawden/Hinchley AUS [11] 2-0 (21-14, 21-14)
Ukolova/Khomyakova RUS [24] - Klapalova/Hajeckova CZE [14] 2-0 (21-16, 22-20)
Akers/Hochevar USA [27] - Mouha/Gielen BEL [18] 0-2 (18-21, 11-21)
Dubovcova/Nestarcova SVK [17] - Talita/Antonelli BRA [4] 0-2 (13-21, 11-21)
Vozakova/Vasina RUS [13] - Hansel/Jirak AUT [28] 2-0 (21-19, 21-15)
Liliana/Baquerizo ESP [19] - Goricanec/Graessli SUI [26] 2-0 (22-20, 21-11)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.