Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2017-08-22 09:15:49 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Marcin Komenda: Musimy pokonać Egipt, żeby zagrać w półfinale

Fot.: Karol Zdyb

Reprezentacja Polski, która bierze udział w mistrzostwach świata U23 w Kairze wygrała dwa mecze i poniosła dwie porażki. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce w grupie A, ale zachowała szanse na grę w półfinale. Musi tylko spełnić jeden warunek - w środę pokonać Egipt. - Musimy pokonać gospodarzy, żeby zagrać w półfinale - powiedział Marcin Komenda, kapitan biało-czerwonych.

Po meczu powiedzieli:
Fumitoshi Tokunaga, trener reprezentacji Japonii: To był trudny mecz, ponieważ Polska do dobra drużyna. Mają w swoim zespole zawodników wyższych od nas, więc skoncentrowaliśmy się na taktycznym ataku, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Masaki Oya, kapitan reprezentacji Japonii: To był ekscytujący mecz i osiągnęliśmy nasz cel, którym było awansowanie do najlepszej czwórki drużyn grupy A. Polska to bardzo silny zespół. Wykonaliśmy naszą pracę najlepiej jak tylko potrafiliśmy.

Dariusz Daszkiewicz, trener reprezentacji Polski: Jestem zawiedziony naszą grą podczas meczu z Japonią. Nie wiem, co się stało zwłaszcza w pierwszym secie, ale w drugim zagraliśmy już znaczenie lepiej. Japonia to silna drużyna, która w przeciwieństwie do nas popełniła mniej błędów i była bardziej skoncentrowana. Ten mecz nie był dla nas łatwy, ale to Japonia była lepsza.

Marcin Komenda, kapitan reprezentacji Polski: To był bardzo trudny mecz. Japonia grała bardzo dobrze. Staraliśmy się grać najlepiej jak tylko potrafiliśmy. Wiemy, że nasz ostatni przeciwnik nie jest łatwy, ale musimy wygrać, aby awansować do półfinału.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane