Młodzieżowe | 2008-07-27 08:23:15 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: inf. prasowa
Z Belgią, Chorwacją, Francją, Rosją i Serbią zagra Polska w drugiej grupie mistrzostw Europy juniorek w siatkówce.
W pierwszej, w wyniku losowania, które odbyło się w Perugii, znalazły się Włochy, Ukraina, Turcja, Niemcy, Holandia i Czechy.
Mistrzostwa odbędą się od 5 do 13 września we Włoszech. Polska swoje mecze fazy grupowej rozegra w Perugii.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








