Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2011-01-01 14:01:04 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl

Reprezentacja kadetów na ME

- Lecimy do Estonii po awans. O innych wynikach nawet nie warto zastanawiać się - mówi trener reprezentacji kadetów Polski Maciej Zendeł. Nasz szkoleniowiec po wczorajszym treningu podał skład "dwunastki", która zagra w Parnu w eliminacyjnym turnieju grupy C mistrzostw Europy. Stawką będzie awans do finałów, które rozegrane zostaną 16-24 kwietnia w Turcji. Kwalifikacje uzyskają dwie drużyny.

Polska zagra kolejno:

5 stycznia Rumunia (19.00),
6 sycznia - dzień wolny,
7 stycznia Finlandia (17.00),
8 stycznia Włochy (17.00),
9 stycznia Estonia (18.00).

- Wszyscy przeciwnicy są w naszym zasięgu. Z Włochami wygraliśmy trzy razy i doznaliśmy jednej porażki. Siatkarzy rumuńskich oglądaliśmy na kasecie - powiedział trener Maciej Zendeł. Ekipa Polski odleci do Estonii via Helsinki 4 stycznia o 9.10.

Skład Polski kadetów na eliminacje mistrzostw Europy:

rozgrywający - Łukasz Zugaj, Nikodem Wolański;
atakujący - Łukasz Łapszyński, Bartosz Filipiak;
środkowi - Konrad Mucha, Jan Nowakowski, Bartłomiej Grzechnik;
przyjmujący - Michał Kaczyński, Piotr Orczyk, Sławomir Stolc, Piotr Łukasik;
libero - Jakub Woś.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane