Młodzieżowe | 2010-09-14 10:55:35 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl
Zespół KS Delic-Pol Norwid Częstochowa w dniach 16-19 września 2010 weźmie udział w I klubowych Mistrzostwach Europy Kadetów EuroVolley 2010, które zostaną rozegrane we Włoszech, w regionie Puglia w miastach Castellana Grotte, Alberobello i Sammichele di Bari.
W turnieju, oprócz polskiego zespołu, wezmą udział ATC Cop Trencin (Słowacja), Trentino Volley (Włochy), S. Lisboa & Benfica (Portugalia), Arkas Sports Club (Turcja), Lube Banca Marche Macerata (Włochy), Newcastle Team VC (Anglia), Reprezentacja Tirany U18 (Albania) oraz zespół gospodarzy Materdomini Volley.it Castellana Grotte.
W początkowej fazie turnieju zespół KS Delic-Pol Norwid Częstochowa zmierzy się z siatkarzami Lube Banca Macerata i Arkas Sports Club.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.