Najnowsze newsy

Siatkówka » Młodzieżowe

Młodzieżowe | 2010-09-14 10:55:35 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl

Polska drużyna w klubowych ME kadetów

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Zespół KS Delic-Pol Norwid Częstochowa w dniach 16-19 września 2010 weźmie udział w I klubowych Mistrzostwach Europy Kadetów EuroVolley 2010, które zostaną rozegrane we Włoszech, w regionie Puglia w miastach Castellana Grotte, Alberobello i Sammichele di Bari.

W turnieju, oprócz polskiego zespołu, wezmą udział ATC Cop Trencin (Słowacja), Trentino Volley (Włochy), S. Lisboa & Benfica (Portugalia), Arkas Sports Club (Turcja), Lube Banca Marche Macerata (Włochy), Newcastle Team VC (Anglia), Reprezentacja Tirany U18 (Albania) oraz zespół gospodarzy Materdomini Volley.it Castellana Grotte.

W początkowej fazie turnieju zespół KS Delic-Pol Norwid Częstochowa zmierzy się z siatkarzami Lube Banca Macerata i Arkas Sports Club.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane