Mistrzostwa Europy kobiet | 2015-09-28 22:33:10 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna/cev.lu
W kolejnym spotkaniu rozgrywanym w Antwerpii siatkarki z Azerbejdżanu zmierzyły się z Węgierkami. Pierwsza odsłona pewnie padła łupem Węgierek, jednak w kolejnej partii to Azerki cieszyły się ze zwycięstwa po wyrównanej walce punkt za punkt. Reprezentantkom Azerbejdżanu sił starczyło jedynie na dwa pierwsze sety, ponieważ w kolejnym zdecydowanie wygrywała drużyna przeciwna. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Polina Rahimova, która zdobyła dla swojego teamu dwadzieścia trzy "oczka".
Azerbejdżan - Węgry 1:3 (16:25, 28:26, 22:25, 16:25)
Składy zespołów:
Azerbejdżan: Poznyak, Bayramova, Zhidkova, Karimova, Rahimova, Kurt, Mammadova (libero) oraz Alieva, Abdulazimova, Yagubova, Kiselyova i Azizova;
Węgry: Vasci, Sandor, Talas, Dobi, Pallag, Horvath, Kotel (libero) oraz Szakmary, Szeles i Liliom.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.