Mistrzostwa Europy kobiet | 2015-09-28 20:32:38 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
Po zwycięstwie odniesionym nad ekipą Rumunii zawodniczkom reprezentcji Niemiec przyszło zmierzyć się z Czeszkami. Ostatani grupowy mecz dla obydwu drużyn lepiej rozpoczęły siatkarki trenera Luciano Pedulli. Inauugracyjna partię spotkania wygrały do 17. Druga odsłona meczu była już bardziej wyrównana i zakończyła sie wynikiem 25:23 dla drużyny naszych zachodnich sąsiadów. W ostatniej partii spotkania podopieczne trenera Carlo Parisiego ponownie nie były w stanie przezwyciężyć swojej słabości w ataku. Tym samym Niemki z dwoma zwycięstwami jedną porażką znalazły się na drugim miejscu w grupie.
Niemcy - Czechy 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)
Składy zespołów:
Niemcy: Kozuch, Brinker, Beier, Brandt, Apitz, Silge, Thomsen (L) oraz Durr (L), Weiss, Geerties
Czechy: Sajdova, Purchartova, Havelkova, Smutna, Mlejnkova, Havlićkova, Kovarova (L) oraz Trnkova, Vinuorava, Hodanova, Toufalova, Hodanova, Kossanyiova.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.