Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2020-05-12 17:20:56 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Joanna Wołosz zostaje w Imoco Volley

Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Reprezentantka Polski Joanna Wołosz podpisała kolejną umowę z Imoco Volley Conegliano - poinformował włoski klub. Nasza rozgrywająca wywalczyła z tym zespołem dwa mistrzostwa, Puchar oraz Superpuchar kraju. Do tego trzeba dodać Klubowe Mistrzostwo Świata.

Joanna Wołosz od lat ma wysoką pozycję na arenie międzynarodowej o czym świadczy podpisanie kolejnego kontraktu. We włoskiej Serie A, uważanej aktualnie za najlepszą ligę świata, jest bardzo cemioną zawodniczką. Do Imoco Volley trafiła w 2017 roku dokąd trafiła z Chemika Police. Jej obecna drużyna będzie w nowym sezonie walczyła o najwyższe cele.

- Bardzo cieszę się, że zostałam w tym klubie będę nosić koszulkę Imoco Volley. Czuję się w tym klubie znakomicie, który jest świetnie zorganizowany i ma fantastycznych kibiców. Cieszę się, że będę mogla w Imoco Volley kontynuować siatkarską przygodę - powiedziała Joanna Wołosz.

Polska rozgrywająca jest ważnym ogniwem we włoskim zespole. W sezonie 19/20 otrzymała nagrodę MVP finału Pucharu Włoch.Jedynym trofeum, którego Wołosz nie zdobyła z włoskim klubem, jest złoto Ligi Mistrzyń. W ubiegłym sezonie jej zespół uległ w finale drużynie Igor Gorgonzola Novara.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane