Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne | 2020-04-30 12:45:13 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Bartosz Bednorz oficjalnie zawodnikiem Zenitu Kazań

Fot.: FIVB

Bartosz Bednorz oficjalnie został przedstawiony jako nowy zawodnik Zenitu Kazań. Ostatnie dwa sezony reprezentant Polski spędził w barwach włoskiej drużyny Modena Volley.

Bartosz Bednorz jest absolwentem SMS PZPS Spała. Swoją seniorską przygodę z siatkówką rozpoczął w AZS-ie Częstochowa. Po roku zasilił szeregi Indykpolu AZS Olsztyn, a następnie bronił barw PGE Skry Bełchatów.

W roku 2018 przeniósł się do Włoch, a dokładnie trafił do Modeny Volley, w której miał okazję występować u boku, m.in. Iwana Zajcewa, Micha Christensona, Maxwella Holta oraz Matthew Andresona. Kilka dni temu zawodnik wydał krótki komunikat, który zamieścił w mediach społecznościowych:

- Właśnie zdałem sobie sprawę, że kwiecień się skończył i nie jestem już zawodnikiem Modeny Volley. Dwa wspaniałe lata reprezentowania tego klubu sprawiły mi ogromną radość i dumę. Nie jestem w stanie podziękować klubowi za możliwość jaką mi tu dano, kadrze trenerskiej za pomoc w rozwoju jako zawodnika, kolegom z drużyny za wszystkie wspaniałe chwile i zwycięstwa, które dzieliliśmy, oraz najlepszym kibicom za niesamowitą atmosferę na każdym meczu i nieustanne wsparcie. Zawsze będę Wam wszystkim wdzięczny! Forza Modena! Na zawsze w moim sercu! Dziękuję!


Przyjmujący przez dwa sezony pokazał się z bardzo dobrej strony, co nie uszło uwadze włodarzy Zenitu Kazań.

- Z przyjemnością potwierdzam, że dzisiaj zostałem zawodnikiem Zenitu Kazań. Jestem podekscytowany i gotowy podjąć nowe wyzwanie w moim życiu - taką informację w mediach społecznościowych dzisiaj zamieścił Bartosz Bednorz, nowy siatkarz rosyjskiej drużyny.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane