Ligi zagraniczne | 2016-12-21 15:14:49 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: belogorievolley.ru / inf. własna
Sergiej Tietiuchin jest jednym z najbardziej doświadczonych siatkarzy w Rosji. Gracz ma na swoim koncie wiele sukcesów reprezentacyjnych, a także klubowych. Nic w tym dziwnego, że okręgowa federacja z Biełgorodu postanowiła wysłać jego kandydaturę na członka zarządu krajowego związku.
Jak informuje oficjalna strona Biełogorie Biełgorodu, jego rywalem w walce o znalezienie się wśród członków WFW był inny utytułowany zawodnik, Taras Chtej. Jednak to Tietiuchin został wybrany na członka. To oznacza, że Mistrz Olimpijski z 2012 roku będzie jedynym czynnym graczem w zarządzie.
Swoją pozycję głównego prezesa związku utrzymał Stanisław Szewczenko. Jednym z dwóch wiceprzewodniczących został Nikołaj Karpol, który jest aktualnie szkoleniowcem Uraloczki – NTMK Swierdłoskaja. Z kolei na drugiego z wiceprezesów został wybrany Giennadyj Szypulin, który jest prezesem i trenerem Biełogorie Biełgorodu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.