Ligi zagraniczne | 2007-01-01 10:57:44 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / volley.ru
W Pałacu Sportu Kosmos, dnia 29 grudnia odbył się "Mecz Gwiazd" ligi rosyjskiej - towarzyski pojedynek rozgrywany od 2005 roku. Zwycięzcę spotkania poznaliśmy dopiero po interesującej, pięciosetowej walce. W składzie "Gwiazd Rosji" nie zabrakło takich siatkarzy jak: Chtiej, Tietiuchin, Butko, Muserskij czy Michajłow, o sile kadry "Gwiazd Zagranicznych" stanowili dla odmiany: León, Lee, Grozer, Todorow i Zaytsev.
Wynik poniedziałkowego "Meczu Gwiazd":
Gwiazdy Rosji - Gwiazdy Zagraniczne 2:3 (24:26, 25:23, 25:22, 21:25, 10:15)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.