Ligi zagraniczne | 2008-08-28 09:10:53 | Nadesłał: Weronika Grabowska | Źrodlo: wp.pl
Oficjalna strona tureckiego klubu Galatasaray Stambuł potwierdza transfer tureckiego siatkarza Sinana Cem Tanika z AZS Olsztyn. Jeden z najlepszych siatkarzy reprezentacji Turcji spędził w Polsce dwa ostatnie sezony.
Tanik był pierwszym Turkiem w pierwszej lidze siatkówki. Znany był ze znakomitej zagrywki i dobrego ataku, ale gorzej spisywał się w przyjęciu. W ubiegłym sezonie sporo czasu spędził na ławce rezerwowych ustępując miejsca w pierwszej szóstce Niemcowi Bjoernowi Andrae (który odszedł do Panathinaikosu Ateny) oraz Michałowi Ruciakowi (odszedł do ZAKS Kędzierzyn-Koźle).
Jedynym zagranicznym przyjmującym AZS będzie w najbliższym sezonie prawdopodobnie Fin Olli Kunnari.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.