Ligi zagraniczne | 2013-04-21 13:40:34 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. własna
Aż pięć spotkań było potrzebnych, aby wyłonić półfinalistę z pary Lokomotyw Nowosybirsk – Lokomotyw – Biełogorie Biełgorod. Dzięki dzisiejszemu zwycięzcy znamy już komplet drużyn, które zagrają ze sobą w półfinale, a także pary.
Po raz kolejny sprawdziło się stare porzekadło „Kto prowadząc 2:0 nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3”. I tak właśnie było w przypadku wyżej wymienionej pary. Choć Lokomotyw Nowosybirsk był o krok od awansu do strefy medalowej, nie udało mu się to. Podopieczni Andreja Woronkowa na pewno nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanego, bo oprócz zwycięstwa w Lidze Mistrzów nie osiągnęli niczego.
Lokomotyw Nowosybirsk – Lokomotyw – Biełogorie Biełgorod 0:3
(18:25, 21:25, 22:25)
W półfinałach oprócz Lokomotywu – Biełgorie zobaczymy także: Zenit Kazań, Ural Ufa i Guberniję Niżnyj Nowgorod.
Pary półfinałowe:
Zenit Kazań – Lokomotyw – Biełogorie Biełgorod
Ural Ufa – Gubernija Niżnyj Nowgorod
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.